травень 17 2024 08:34:03

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 2

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Олімпійський Кубок Львова-2011
Sam
#21 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 12:57
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 195
Зареєстровано: 05.01.09

Мене цікавить а чого це всі раптом за інших почали переживати?
Не було б нічого було б нормально всім,правда?, а як тільки появився якийсь турнір - так зразу "ацтой, найсильніші не зможуть зіграти, не в вихідний, блаблабла".
Всі ж кричать навколо "Сначала сам дабєйся"(с), а як тільки хтось хоче чогось добитися, то бють ше в зародку....
Це перший раз коли Львів може зіграти ЩДК по олімпійській системі, чого б не підтримати ініціативу.
Основна ж причина обмеження на 16 команд все одно в тому шо більше може і не прийти (знову ж таки друга ліга Лук тому підтвердження).
Змінено: Sam, 16-06-2011 12:58
For those about to rock - we salute you!
 
RIOTER
#22 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 12:58
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09


norfolk надіслано:
ну якщо ігрова практика не потрібна, то чому стільки галасу через ОКЛ ?

ігрова практика - дивись тренування. з результатів ІЛ можу сказати, що деякі команди не відвідуючи тренувань дають фору постійним клієнтам СЛ.
norfolk надіслано:
і це при тому, що ще ніхто вашу команду звідти не витіснив через якісь рейтинги чи невчасність подачі заявок...
- а це взагалі незрозуміло до чого тут? яку "вашу команду"? я про себе щось конкретно писав? я пишу в загальному про ситуацію... а якщо я хотів, теоретично, зібрати збірну і з нею піти на змагання, але не зможу... нема в нас рейтингу в МАК і в СЛ ми не грали... а якщо, теоретично, та збірна могла б зробити несподіванку? а якщо хтось таки і планував так зробити? Я хз чи так є, але припустити право маю, правильно?!
я всього-навсього вказую на недоліки тої ситуації яка склалася? чи потрібно стиснути зуби, перетерпіти і нічого не говорити? О_о
це моя думка, що час проведення, час коли було оголошено про змагання, та відбір є дещо невдалими... у інших думка, що все круто? - що ж, чудово!
 
RIOTER
#23 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 13:00
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

ну та, давайте наше українське, улюблене, видавати виконання своїх обов'язків за досягнення...
 
RIOTER
#24 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 13:02
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

ОКЛ у Львові це чудово і прекрасно! Честь і хвала організаторам!
але так вже є, що перш за все буде обговорюватися все негативне... Cool
знову ж повторюю, от є пункти, які особисто мені здаються не ідеальними, маю мовчати в тряпочку?
 
Микола Гнідь
#25 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 13:13
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 114
Зареєстровано: 07.01.09


RIOTER надіслано:
а якщо я хотів, теоретично, зібрати збірну і з нею піти на змагання, але не зможу... нема в нас рейтингу в МАК і в СЛ ми не грали...

тобто найкращим варіантом було б лишити відбір лише по швидкості подання заявки?
чи яка конструктивна пропозиція для того, щоб така команда, яка не бере участь в сл, іл змогла зіграти?
 
Ня Смерть
#26 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 13:19
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


RIOTER надіслано:
James Hetfield надіслано:
Якщо Арматора, Хамелеон чи КарМони не попадуть на ОК Львова через команду хтозна звідки, котра не грає в турнірах ЛОЛІТ, то це проблеми вищеназваних команд.

хм...і де ж в решламенті СЛ згадується про ці переваги?
1.2. Метою Синхрон-ліги є залучення львівських команд до участі у всеукраїнських та світових синхронних турнірах з гри «Що? Де? Коли?», розвиток ігрової практики команд.

завдання СЛ наче чітко позначене... чи я помиляюся?
то все ж... чому, теоретично, команди, які прочитавши регламент, вирішили, що ігрова практика їм, в принципі, не потрібна, а крім синхронів їм шансу взяти участь у всеукраїнському змаганні не буде, повинні зараз через це постраждати?

Які переваги? Наявність рейтингу? Треба було приходити і грати рейтингові турніри, тим більше що вони постійно анонсувались.
Якщо ти вважаєш, що при перевищенні ліміту місць робити допуск за рейтингом МАК некоректно, запропонуй кращий на твій погляд варіант.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Ня Смерть
#27 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 13:23
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


Comedian надіслано:
а на вихідних відбір звісно зробити не можна Shock

Комусь краще у вихідні, комусь у будні дні...
Comedian надіслано:
2 Жмурпесик
та, тіки якщо набереться більше 16 заявок і обиратимуть хто гратиме: ви чи наприклад Full House, Скоромовка по Фрейду, Японське Кантрі то ви в прольотіWink

А мало б бути навпаки? Wink
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
RIOTER
#28 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 13:24
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

залежно від кількості учасників Smile
і так, можна було б, і хто швидше, але про то оголосити ще місяць тому, а реєстрацію відкрити нині опівночі Smile
а прив'язувати до найменш відвідуваного "турніру" Львівщини постфактум, на мою думку, то неправильно.
що далі? очікуєм вивідним турніром на, скажімо, КУ п'ятничні тренування на Погулянці???
 
Scessia
#29 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 13:26
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

2 RIOTER: вказувати на недоліки - це в нас називається теоретизувати на пустому місці? так, це ми любимо... ти спочатку збери команду, подай заявку, не пройди через те, що якісь жлоби з СЛ забили всі місця, а тоді говори про недоліки системи.
Олімпійська система - це сітка, котра не дає можливості змагатись УСІМ бажаючим. Але 16 команд з Львівщини, котрі хочуть пройти відбір і планують після цього поїхати на ОК ЛУК - це верх мрій і якщо стільки збереться, то буде дуже добре.
Ти згадай хвалений відбір на молодіжку. всі кричали: дайош відбір... Скільки команд зібралось на той відбір? і хто в результаті поїхав? 4-та команда на ЧГК?
А згадай відбір на КУ? Ой, нема у нас відбору на КУ всі нили. Є турнір... хто в результаті їде? 6-та команда.
Більшість команд приходить просто побавитись, не задумуючись над тим, що ці ігри мають чітке призначення - відбір на всеукраїнське змагання! Пограти можна в ІЛ, ПЛ, ВЛ, на іграх синхронів, другій лізі - їх у нас, право, більше, ніж в інших регіонах. А тут мають брати участь ті команди, котрі реально планують їхати в Маріуполь - якщо таких набереться 16, повір, це буде мегокруто. 
Є люди, в котрих живе Бог; є люди, в котрих живе Диявол; а є люди, в котрих живуть лише глисти.
 
Брудна волохата дупа
#30 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 13:31
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Олександр Сергійович надіслано:
"ацтой, найсильніші не зможуть зіграти.


чого б то? збираємось прийти. ггг
див нік.
 
Ня Смерть
#31 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 13:38
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


RIOTER надіслано:
залежно від кількості учасників Smile
і так, можна було б, і хто швидше, але про то оголосити ще місяць тому, а реєстрацію відкрити нині опівночі Smile
а прив'язувати до найменш відвідуваного "турніру" Львівщини постфактум, на мою думку, то неправильно.
що далі? очікуєм вивідним турніром на, скажімо, КУ п'ятничні тренування на Погулянці???

"і так, можна було б" - це як?
Ну якщо ти думаєш, що участь в заліку СЛ необхідна і достатня умова для наявності рейтингу МАК в команди, то соррі, але розчарую.
Щодо вище згаданих ЯК, Фулл Хаус та Скоромовки, то ці команди грали в заліку "кубок", в якому відігрувались синхрони, які не йшли в рейтинг МАК, а те, що вони приходили пограти і рейтингові синхрони разом з 8 командами заліку "чемпіонат", на відміну від декотрих, то виключно проблема тих декотрих.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
RIOTER
#32 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 14:00
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

Scessia, згадав відбір і думаю, що багато що він розставив на свої місця Smile ну мож, хтось хоче виключно грати на всеукраїнському турнірі, а вже статус чемпіона області в придачу, а хтось може навпаки, стати чемпіоном області, а вже як бонус поїхати на Україну...
Хоча так, погоджуюсь... те, що на молчемп поїхала лиш 4 команда, мабуть таки, зашкодило іміджу та рейтингу Львівщини... ми ж за це переживаємо всі, правда?!?
а можна теоретичне питання?
От, скажімо твоя команда, теоретично, не пройшла ідбір на молчемп, зайняла, скажімо, 3 місце... а перші 2 їдуть. Що ви робитимете?
 
Ня Смерть
#33 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 14:03
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


RIOTER надіслано:
Scessia
От, скажімо твоя команда, теоретично, не пройшла ідбір на молчемп, зайняла, скажімо, 3 місце... а перші 2 їдуть. Що ви робитимете?

Відповідь на практиці - минулорічний відбір на молчемп з брейну Wink
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Настя Пилипівна
#34 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 14:04
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 71
Зареєстровано: 16.03.09

RIOTER, я поставлю Тобі пиво, якщо раптом заявиться понад 16 команд (у чому дуже сумніваюсь).
І ще одне, якщо команді, яку Ти збереш, відмовлять через це в участі.
Ах, господа, я такая проказница!
 
RIOTER
#35 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 14:06
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09


James Hetfield надіслано:
"і так, можна було б" - це як?
- в моєму повідомленні написано Smile біквально ще 3 слова процитувати Cool
James Hetfield надіслано:
Щодо вище згаданих ЯК, Фулл Хаус та Скоромовки, то ці команди грали в заліку "кубок", в якому відігрувались синхрони, які не йшли в рейтинг МАК, а те, що вони приходили пограти і рейтингові синхрони разом з 8 командами заліку "чемпіонат", на відміну від декотрих, то виключно проблема тих декотрих.
наша пісня гарна нова - починаймо її знову Smile
а в турнірній таблиці Чемпу вони для краси Smile
Хоча мушу визнати що з тренуваннями ЛОЛІТ, то я певне переборщив )
то ми скоріш в суботу взнаємо, мабуть, команду, яка представлятиме Львівщину на ЧУБРі!?!?!? Grin
ну а що Smile ще один гарний закритий клуб Smile
і точно поїде той, хто має поїхати! Wink
 
RIOTER
#36 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 14:13
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09


James Hetfield надіслано:
Відповідь на практиці - минулорічний відбір на молчемп з брейну Wink

ну то, вибачте, нічого махати власними амбіціями, прикриваючись честю і рейтингом області, ок?!
 
Ня Смерть
#37 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 14:18
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


RIOTER надіслано:
James Hetfield надіслано:
"і так, можна було б" - це як?
- в моєму повідомленні написано Smile біквально ще 3 слова процитувати Cool

і так, можна було б і хто швидше. Ти це мав на увазі?
Я питався, що ти маєш на увазі під "і так, можна було б"
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Scessia
#38 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 14:18
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09


RIOTER надіслано:
От, скажімо твоя команда, теоретично, не пройшла ідбір на молчемп, зайняла, скажімо, 3 місце... а перші 2 їдуть. Що ви робитимете?


Це зовсім не теоретичне питання: або їхала б за оргвнесок, або шукала пристанища в іншій області, де команд не так густо, або не поїхала б. і що далі? (до речі, щодо того, яка команда поїхала і як це вплинуло на статус регіону, я б не висловлювалась взагалі).

твоя теорія вселенської змови відверто дивує... борешся тут з вітряками.
Є люди, в котрих живе Бог; є люди, в котрих живе Диявол; а є люди, в котрих живуть лише глисти.
 
RIOTER
#39 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 14:18
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09


Настя Пилипівна надіслано:
RIOTER, я поставлю Тобі пиво, якщо раптом заявиться понад 16 команд (у чому дуже сумніваюсь).
І ще одне, якщо команді, яку Ти збереш, відмовлять через це в участі.

до чого тут я, "моя" команда і кількість яка заявиться?
я вказав на проблеми, які таким чином виникають і як би то мало, хоч приблизно, в ідеалі виглядати. якщо у решти інша думка? - то це чудово! радий за всіх!
Хтось там ще писав, що комусь будні не підходять, а комусь підходять...
ок, робіть в будні, в 12 годині дня! а тоді, як тут люблять писати, розставляйте пріоритети, що для вас важливіше.
 
Moonlight
#40 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-06-2011 14:18
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

RIOTER, поясню своє бачення ситуації. Був Жмурко регіональним представником, на всеукраїнські змагання отримували право їхати команди, що грали у ІЛ. Регіональним представником став Безбородов. Тепер певні переваги мають команди, що грають у Синхрон-лізі. Як на мене, все логічно.

При цьому, якщо команда справді хоче поїхати на всеукраїнські змагання, то нічого їй не завадить. "Песиголовці" потрапили у Першу Лігу, не граючи в чемпіонаті ЛОЛІТ. Так само на ОКЛУК за оргвнесок може поїхати сильна команда ІЛ, що не бере участі у Синхрон-лізі.
Змінено: Moonlight, 16-06-2011 14:19
 
http://moonlight.org.ua
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008