травень 04 2024 06:02:47

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 3

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Закритий доступ
Мариша
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-01-2009 22:38
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09

Підніму питання, яке зачепили ще на попередньому форумі Лоліт. Чи можливо зробити в кожній лізі окрему тему, яку переглядати зможуть лише зареєстровані користувачі? І відповідно у ній обговорювати етап, що щойно відбувся, з беспечним свіченням питань і відповідей, апеляцій і джерел... Якщо так, це було б дуже зручно! Питання лише, чи не зареєстровані тут гравці, які теоретично підпадають під той пресловутий мораторій, і яким ці питання бачити до часу Х не можна?
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Ня Смерть
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-01-2009 23:22
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Якщо не зареєстровані, то зареєструватись їм неважко буде. Імхо, на обговорення до завершення мораторію вистарчає аськи та чатів у скайпі.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Moonlight
#3 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-01-2009 09:44
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Таке можна зробити. Але для цього потрібно ще трохи програмування, щоб додати імена\прізвища\команди всім користувачам.
 
http://moonlight.org.ua
Мариша
#4 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-01-2009 11:06
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09

Щодо аськи... можливо трошки егоїстично прозвучить, але думку тих гравців, хто є в моєму списку в асьці я і так чудово знаю, бо це, як правило, моя команда та декілька друзів-львів'ян, з якими я ділюсь враженнями між турами, після гри та по телефону... А стукати в асю до всіх львівських знавців з питанням, ну Як вам?, трошки "невдобно", як на мене... ))) Можна і дочекатись закінчення мораторію, але чи комусь захочеться через три-чотири дні перегортувати сторінки записника і, чухаючи голову, пригадувати, що ж в тому питанні не сподобалось чи сподобалось, або "про якого такого фізика" згадує Мефісто у своєму комменті... імхо, мене це завжди дратує!
Щодо "трохи програмування"... Smile мені здається, що незалежно від того, чи підтримають мою пропозицію форумчани, все одно не завадить додати інформацію про команду. Було б дуже зручно!
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Ня Смерть
#5 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-01-2009 13:26
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Скайп вирішить усі такі проблеми Wink
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Bizba
#6 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-01-2009 20:52
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Мариша надіслано:
незалежно від того, чи підтримають мою пропозицію форумчани...

Підтримують! Гадаю, і редакторській групі, й авторам запитань корисно мати плідний "зворотній зв'язок" з гравцями.
В разі закритого вивішення пакетів для обговорення, певно, треба призначати модераторів розділів і персональний допуск модераторами (по належності до команд відповідних ліг), а не допуск всіх зареєстрованих форумчан...
 
March
#7 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-01-2009 21:32
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 82
Зареєстровано: 06.01.09


Bizba надіслано:
Мариша надіслано:
незалежно від того, чи підтримають мою пропозицію форумчани...

Підтримують! Гадаю, і редакторській групі, й авторам запитань корисно мати плідний "зворотній зв'язок" з гравцями.
В разі закритого вивішення пакетів для обговорення, певно, треба призначати модераторів розділів і персональний допуск модераторами (по належності до команд відповідних ліг), а не допуск всіх зареєстрованих форумчан...

Я впевнений, що гравцям відкритки буде цікаво ознайомитись з питаннями ЛП чи ІЛ. Правда, їм можна заборонити коментувати питання.
 
Scessia
#8 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 12-01-2009 10:30
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09


March надіслано:
Я впевнений, що гравцям відкритки буде цікаво ознайомитись з питаннями ЛП чи ІЛ. Правда, їм можна заборонити коментувати питання.


Мова йде про обговорення питань під час мораторію. Думаю, справедливо було б закрити його для всіх, крім учасників певної ліги. Після його закінчення можна відкривати тему для всіх бажаючих.
 
Мирослав Брегман
#9 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 12-01-2009 11:35
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 126
Зареєстровано: 07.01.09

Я думаю що реально зробити групи ПЛ чи ІЛ
в які входитимуть гравці, що ідентифікували себе і адмін їх туди запхав)))
і зробити тему чи розділ, доступ до якого матимуть тільки вони і адміністратори.
наскільки я знаю - це цілком реально
 
Natka
#10 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 12-01-2009 11:43
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 573
Зареєстровано: 03.01.09

і це було би дуже навіть класно... шоб обговорювати не скайп чатом з 6 людьми в ньому, а всіма бажаючими з ліги, а такий буде явно більше... та і цікаво знати точку зору команд-супротивників... 
Коли жінці обрізати крила, вона пересяде на мітлу
 
Ня Смерть
#11 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 12-01-2009 11:57
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

в скайп чат можна хоч всіх гравців, які скайп мають запхати.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Scessia
#12 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 12-01-2009 12:02
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

Не всі мають скайп і не всі бажають його встановлювати. Форум - значно простіше...
 
Мариша
#13 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 12-01-2009 12:25
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09

У мене є скайп, але це абсолютно не зручно: перш за все тим, що зібрати усіх знавців в один час в он-лайні - нереально... форум значно краще підходить для цього!

а щодо доступів, мені здається окремі групи ІЛ та ПЛ недоцільно створювати, адже велика кількість гравців присутня на іграх "не своєї" групи, питання вони чують, тому мораторій для них - умовність (в тому розумінні, що нема від них що приховувати), а от поділитись враженнями про якість запитань і висловити свою думку вони можуть. Мені, наприклад, як гравцеві ПЛ, було б цікаво почути думку колег з ІЛ, все-таки переважно досвідченіші гравці... 
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
March
#14 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 12-01-2009 13:21
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 82
Зареєстровано: 06.01.09


Scessia надіслано:
March надіслано:
Я впевнений, що гравцям відкритки буде цікаво ознайомитись з питаннями ЛП чи ІЛ. Правда, їм можна заборонити коментувати питання.


Мова йде про обговорення питань під час мораторію. Думаю, справедливо було б закрити його для всіх, крім учасників певної ліги. Після його закінчення можна відкривати тему для всіх бажаючих.

А скільки триває мораторій?
 
March
#15 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 12-01-2009 13:22
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 82
Зареєстровано: 06.01.09


Мариша надіслано:
а щодо доступів, мені здається окремі групи ІЛ та ПЛ недоцільно створювати, адже велика кількість гравців присутня на іграх "не своєї" групи, питання вони чують, тому мораторій для них - умовність


До того ж знайомі, які брали участь у змаганнях ІЛ чи ПЛ, можуть просто поділитись запитаннями, в тому ж скайпі.
 
Ня Смерть
#16 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 12-01-2009 13:48
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


March надіслано:
Scessia надіслано:
March надіслано:
Я впевнений, що гравцям відкритки буде цікаво ознайомитись з питаннями ЛП чи ІЛ. Правда, їм можна заборонити коментувати питання.


Мова йде про обговорення питань під час мораторію. Думаю, справедливо було б закрити його для всіх, крім учасників певної ліги. Після його закінчення можна відкривати тему для всіх бажаючих.

А скільки триває мораторій?

Як коли.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008