травень 17 2024 07:52:30

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 5

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Календар турнырыв ЛУК 2011/2012
Foehn
Опубліковано 07-06-2011 23:10
Трохи пише


Повідомлень: 106
Зареєстровано: 23.11.09

Мда. А Ви впевнені, що всі ці особи є редакторами? Причому знаними редакторами, оскільки інших не запрошують для підготовки пакетів ВЛПЛ ЛУК.
 
Близнюк Георгій
Опубліковано 07-06-2011 23:19
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Я впевнений, що ВСІ ці особи є Знавцями. А, оскільки, лоЛІТО- це фестиваль, а не чемпіонат, сподіваюся, що гостям сподобається. Оскільки АЖ нема- автор запитання є тут, на місці, і розтлумачити зміст запитання може невідкладноSmile
Змінено: Близнюк Георгій, 07-06-2011 23:25
 
Magic_fly
Опубліковано 07-06-2011 23:23
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09


Близнюк Георгій надіслано:
Мусі: А зрозуміти, не говорячи про те, щоби випростовати, ці "двіжєнія" без 100 грам можна? Запитання виключно до МухиSmile


Розуміння - воно у кожного своє. Яке моє суб"єктивне бачення зі сторони - можу поділитись. Спробую коротко. Але вийде, звичайно, довго.Grin
Так от. Те, що збудував у Львові Жмурко - чудово. Але в довгостроковій перспективі дуже важливо не тільки робити щось хороше, а й робити це правильно. А в діях ЛОЛІТ правильним виглядає далеко не все. Перша і головна помилка верхівки ЛОЛІТ - небажання визнавати і вчасно виправляти помилки. Друга помилка - кадрова. Так, я про Бізбу. Якби на цей час він був вже багаторічним членом правління, зараз ви б спокійно розвивалися в монопольному режимі. Не захотіли? Ну що ж, далі теж буде розвиток. Але вже конкурентний. І, що найсумніше для львівщини, через гострі конфронтації, повільніший.

Тепер про турнір. Якщо ставити собі за реальну мету українізацію, хоча б часткову, ЩДК в Україні, а не просто повигукувати такі гасла, то потрібно розуміти, що тут не можна робити різких рухів. Це буде довгий шлях. Шлях подолання упереджень, шлях пошуку компромісів, взаємних поступок. Або так, або ніяк. Ні в Києві ні в Харкові ні в Дніпрі не чекатимуть Жмурка на білому коні, і не виноситимуть йому ключів від міста. Потрібно починати з малого. І відкидати тут допомогу ЛУК, яку пропонує Печерога - тактика самовбивча. Без ЛУК Львів якісний всеукраїнський турнір не "потягне". Тому варто прийняти простягнуту руку, бо те, що її простягнуть ще раз - далеко не факт. Особисто мені і самому дуже б хотілось, щоб українською відіграли якийсь з уже існуючих турнірів ЛУК, але якщо не вдасться - ну що ж, все-одно з чогось починати треба. Хай навіть і з нового турніру. Головне, щоб вічна українська проблема співвідношення українців і гетьмАнів не стала всім причетним на заваді.
Змінено: Magic_fly, 07-06-2011 23:25
Тут могла бути Ваша реклама.
 
Близнюк Георгій
Опубліковано 07-06-2011 23:28
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Мусі: Поки прочитав твій пост- забув про що йшлося.
 
Foehn
Опубліковано 07-06-2011 23:41
Трохи пише


Повідомлень: 106
Зареєстровано: 23.11.09


Близнюк Георгій надіслано:
Я впевнений, що ВСІ ці особи є Знавцями.

І це чудово. А Ви переконані, що знавець і редактор поняття тотожні?
Близнюк Георгій надіслано:
А, оскільки, лоЛІТО- це фестиваль, а не чемпіонат, сподіваюся, що гостям сподобається. Оскільки АЖ нема- автор запитання є тут, на місці, і розтлумачити зміст запитання може невідкладноSmile

А ІЖ передбачено? Бо якщо сам Гноєвих буде вирішувати, що зараховувати, а що ні, то це може бути трохи суб'єктивно.
 
Близнюк Георгій
Опубліковано 07-06-2011 23:45
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Мусі: Відкриваю тобі таємну інформаццію, але ти нікому не говори. Структура ЛОЛІТ складає: КІІ(Клуб Інтелектальних ігор), Кіноклюб і Мистецьке обєднання "СЛІД". КІІ в свою чергу зкладається з координаторів: ІЛ (інтелект- ліги), ПЛ (Претендент-ліги), ВЛ (Відкрита ліга) і Шкільна Ліга. Рочки зо два тому моїми "молитвами" в цій структурі було створено ще одну посаду- Координатор редакторської групи.В обовязки координатора РГ входило підготовка пакетів запитань для ПЛ та ВЛ. Координатором був ПРИЗНАЧЕНИЙ (за його особистою згодою Безбородов Андрій). Через 5 місяців Координатор РГ на Правлінні відмовляється виконувати свої обовязки через те, що ведучий ІЛ, за словами Безбородова, допустив помилку, і не дав попередження одній з команд. Суть не в тому. Координатори ПЛ і ВЛ були дуже "щасливі", коли їм довелося кожному робити роботу Безбородова. Так що, свої ділові якості Безбородов продемонстрував, "підставивши 2 координаторів"
Змінено: Близнюк Георгій, 07-06-2011 23:55
 
Близнюк Георгій
Опубліковано 07-06-2011 23:58
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09


Foehn надіслано:
Близнюк Георгій надіслано:
Я впевнений, що ВСІ ці особи є Знавцями.

І це чудово. А Ви переконані, що знавець і редактор поняття тотожні?
Близнюк Георгій надіслано:
А, оскільки, лоЛІТО- це фестиваль, а не чемпіонат, сподіваюся, що гостям сподобається. Оскільки АЖ нема- автор запитання є тут, на місці, і розтлумачити зміст запитання може невідкладноSmile

А ІЖ передбачено? Бо якщо сам Гноєвих буде вирішувати, що зараховувати, а що ні, то це може бути трохи суб'єктивно.

Наголошую. Це-фестиваль. ІЖ вибирають самі учасники
Змінено: Близнюк Георгій, 07-06-2011 23:59
 
Bizba
Опубліковано 07-06-2011 23:59
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Близнюк Георгій надіслано:
Через 5 місяців Координатор РГ на Правлінні відмовляється виконувати свої обовязки через те, що ведучий ІЛ, за словами Безбородова, допустив помилку, і не дав попередження одній з команд. Суть не в тому. Координатори ПЛ і ВЛ були дуже "щасливі", коли їм довелося кожному робити роботу Безбородова.

В редакторській групі на початку сезону було 5 (п'ять) осіб. Після моєї відставки мало залишитись 4 (чотири). Так що не перекручуй факти. Це оргкомітет через свою роботу фактично позбувся всіх редакторів.
І відмова була зовсім не через те, що ти понаписував.
А ще - за час, коли я очолював редакторську групу, на питання ЛП/ВЛ було подано, наскільки мені відомо, 0 (нуль) апеляцій.
Змінено: Bizba, 08-06-2011 00:01
Давааджаргал Мунхбат!
 
Близнюк Георгій
Опубліковано 08-06-2011 00:04
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09


Bizba надіслано:
Близнюк Георгій надіслано:
Через 5 місяців Координатор РГ на Правлінні відмовляється виконувати свої обовязки через те, що ведучий ІЛ, за словами Безбородова, допустив помилку, і не дав попередження одній з команд. Суть не в тому. Координатори ПЛ і ВЛ були дуже "щасливі", коли їм довелося кожному робити роботу Безбородова.

В редакторській групі на початку сезону було 5 (п'ять) осіб. Після моєї відставки мало залишитись 4 (чотири). Так що не перекручуй факти. Це оргкомітет через свою роботу фактично позбувся всіх редакторів.
І відмова була зовсім не через те, що ти понаписував.

Склад РГ ти вибирав сам. Жодних проханнь про включення того чи іншого Знавця не було. А, до речі, озвуч, чому ти підставив Поліщука і Войтюка? Чому вони свої гроші за пакети віддавали?
Мені до сих пір соромно....
Змінено: Близнюк Георгій, 08-06-2011 00:10
 
Bizba
Опубліковано 08-06-2011 00:09
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Близнюк Георгій надіслано:
А, до речі, озвуч, чому ти підставив Поліщука і Войтюка? Чому вони свої гроші за пакети віддавали?

А чому з оргкомітетом не погодився далі працювати жоден з кваліфікованих львівських редакторів?
Моя відмова, якщо пригадуєш, була за півтора місяця до чергового етапу чемпіонату. Так що підставив оргкомітет сам себе.
Давааджаргал Мунхбат!
 
Близнюк Георгій
Опубліковано 08-06-2011 00:14
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Відповідав за ВСЮ редактуру ТИ. І, набрана тобою, РГ розсипалась . Логічно..Бо набирав склад РГ ТИ під СЕБЕ.
Змінено: Близнюк Георгій, 08-06-2011 00:14
 
Близнюк Георгій
Опубліковано 08-06-2011 00:16
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

А от стосовно того, що ОК підставив сам себе- згідний з тобою на всі сто. Бо повірив ТОБІ.
 
Близнюк Георгій
Опубліковано 08-06-2011 00:18
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

До речі, я з Мухою секрєтнічаюSmile
 
Омське пташенятко
Опубліковано 08-06-2011 00:32
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

а я собі купив шкарпетки
k
 
Bizba
Опубліковано 08-06-2011 00:37
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Близнюк Георгій надіслано:
Відповідав за ВСЮ редактуру ТИ. І, набрана тобою, РГ розсипалась . Логічно..Бо набирав склад РГ ТИ під СЕБЕ.

Непогана спроба, але незарах. Непогрішимість оргкомітету триває надалі.
Давааджаргал Мунхбат!
 
Magic_fly
Опубліковано 08-06-2011 09:47
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09


Близнюк Георгій надіслано:
Мусі: Поки прочитав твій пост- забув про що йшлося.

А я от, навіть поки спав, не забув.Grin

Близнюк Георгій надіслано:
Відкриваю тобі таємну інформаццію, але ти нікому не говори ... Координатором був ПРИЗНАЧЕНИЙ (за його особистою згодою Безбородов Андрій). Через 5 місяців Координатор РГ на Правлінні відмовляється виконувати свої обовязки ... Так що, свої ділові якості Безбородов продемонстрував, "підставивши 2 координаторів"


Я таємниць не відкриватиму. Краще розтлумачу те, що здавалось очевидним. Суть вливання свіжої крові в керівні органи не в тому, щоб там просто з"являлися нові прізвища. Суть в тому, щоб вони могли реально впливати на ситуацію. На всіх рівнях прийняття рішень, навіть на найвищому "політичному". Але, схоже, хтось дуже цього боїться.
Тут могла бути Ваша реклама.
 
don_gael
Опубліковано 08-06-2011 09:57
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 30
Зареєстровано: 22.03.09


Foehn надіслано:
Дозвольте поцікавитись, а хто ще входить в "список Алхазова" крім Колесова і Гноєвих?


Точно не пам'ятаю, але можу навести приклади:

Костянтин Науменко (Київ), Мішель Матвєєв (Санкт-Петербург), Костянтин Бріф (Нью-Йорк), Юрій Вименець (Санкт-Петербург), Сергій Єфімов (Волгоград), Олександр Коробейников (Саратов), Олексій Богословський (Санкт-Петербург), Дмитро Борок (Самара), Михайло Малкін (Москва), Борис Моносов (Санкт-Петербург), Микола Льогенкий (Мінськ), Ілля Ратнер (Хайфа), Михайло Іванов (Саратов), Сергій ніколенко (Санкт-Петербург), Євген Понікаров (Санкт-Петербург), Наталія Кудряшова (Санкт-Петербург), Володимир Островський (Київ), Юрій Вашкулат (Київ), Дмитро Башук (Харків), Владислав Карнацевич (Харків), Олександр Чижов (Харцизськ), Михайло Перлін (Франкфурт-на-Майні), Вадим Молдавський (Лондон).
GrinGrinGrin
 
http://don_gael.livejournal.com
vumnik
Опубліковано 08-06-2011 12:09
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


don_gael надіслано:
Foehn надіслано:
Дозвольте поцікавитись, а хто ще входить в "список Алхазова" крім Колесова і Гноєвих?


Точно не пам'ятаю, але можу навести приклади:

Костянтин Науменко (Київ), Мішель Матвєєв (Санкт-Петербург), Костянтин Бріф (Нью-Йорк), Юрій Вименець (Санкт-Петербург), Сергій Єфімов (Волгоград), Олександр Коробейников (Саратов), Олексій Богословський (Санкт-Петербург), Дмитро Борок (Самара), Михайло Малкін (Москва), Борис Моносов (Санкт-Петербург), Микола Льогенкий (Мінськ), Ілля Ратнер (Хайфа), Михайло Іванов (Саратов), Сергій ніколенко (Санкт-Петербург), Євген Понікаров (Санкт-Петербург), Наталія Кудряшова (Санкт-Петербург), Володимир Островський (Київ), Юрій Вашкулат (Київ), Дмитро Башук (Харків), Владислав Карнацевич (Харків), Олександр Чижов (Харцизськ), Михайло Перлін (Франкфурт-на-Майні), Вадим Молдавський (Лондон).


Ось - рейтинг "позитивної" версії. Але мушу зауважити, що рейтинг складався з прицілом на ВЛПЛ-ПЕЧУ-КУ-ОКЛ, і українських редакторів там практично немає.

Алексей Богословский
Борис Моносов
Мишель Матвеев
Юрий Выменец
Сергей Ефимов
Михаил Перлин
Наталья Кудряшова
Андрей Абрамов
Максим Руссо
Дмитрий Борок
Евгений Рубашкин
Юрий Вашкулат
Михаил Малкин
Дмитрий Жарков
Михаил Иванов
Алексей Гноевых
Константин Кноп
Тимур Барский
Ренат Хайбуллин
Андрей Черданцев
Константин Бриф
Александр Либер
Сергей Николенко
Николай Лёгенький
Александр Коробейников
Владимир Грамагин
Павел Петров
Максим Поташев
Борис Левин
Борис Шойхет
Олег Леденёв
Вадим Ефимов
Дмитрий Соловьёв
 
tayo
Опубліковано 09-06-2011 16:05
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 71
Зареєстровано: 27.01.11


bazaua надіслано:
Bizba надіслано:
Президент ЛОЛІТ висунув категоричну вимогу про проведення турніру українською мовою. Куратори від правління ЛУК не погоджуються з цією умовою.


З яким саме куратором ви звязувалися? І чим саме куратори агументували свою відмову від проведення турніру українською мовою?
Як на мене то оптимальним варіантом для проведення українською мовою у Львові є Олімпійський Кубок ЛУК, куратором якого є Дмитро Башук, ви з ним звязувалися? І, як на мене, варто зробити обговорення на листі ЛУК чи хотіли б самі знавці спробувати зіграти один турнір на українській мові у Львові.


Не витримала... Говорімо правильно.
"Українською мовою" замість "на українській мові".
Некоторые из женщин предпочитают экологически чистый вид транспорта – метлу.
 
Foehn
Опубліковано 09-06-2011 22:08
Трохи пише


Повідомлень: 106
Зареєстровано: 23.11.09

vumnik, don_gael
Дякую за таку детальну відповідь. Достатньо очікувані прізвища, абсолютна більшість знайома навіть мені.Smile Тільки от Гноєвих виявився в позитивному списку, а казали, що він не бажаний.
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008