травень 03 2024 17:37:12

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Положення про ХІІІ чемпіонат Львівської області з «Що? Де? Коли?»
Commonwealth
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-03-2011 12:03
Аватара

Супер Адміністратор


Повідомлень: 776
Зареєстровано: 07.01.09

Положення тут: https://docs.google.com/document/d/1j...edit?hl=en
Бланк зголошення тут: https://docs.google.com/viewer?a=v&pi...&hl=en
Змінено: Commonwealth, 10-03-2011 12:09
 
sark
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-03-2011 16:15
Пише багато


Повідомлень: 251
Зареєстровано: 19.02.09

то ше треба якесь зголошення відсилати?
 
Карплюк
#3 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-03-2011 16:25
Модератор


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09

Треба, пошта зазначена. Можна завтра.
 
bavarlok
#4 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 21-03-2011 11:17
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 148
Зареєстровано: 03.01.09

цікаво, що немає жодних вражень про турнір. а в мене особисто туга за втраченим часом. пакет запитань підібраний не на учнівську аудиторію. самі запитання складені за дуже окремими винятками неякісно і непрофесійно. не знаю хто саме складав запитання на цей турнір, але пропоную керівництву ЛОЛІТ більше їх до учнівських турнірів не залучати. невже ви не відчуваєте специфіку цих змагань? учні чекають на цей турнір стільки часу, приходять змагатися, а тут замість гри казнащо. по-перше, запитання не вчать мислити по-щодеколиківськи - більшість просто на знання. по-друге - ось вийдуть діти, прийдуть додому - і що вони розкажуть батькам? яке питання вони згадають як цікаве, яке хочеться вдома задати батькам або друзям чи знайомим? таких питань було заледве одне чи два. ми, дорослі, до цього за довгі роки вжена жаль звикли. а діти то у чому винні???
хоча мої підопічні і в попередні роки не добиралися до призів, але саме цього року не образливо взагалі - на таких запитаннях не хочеться навіть перемагати. можливо я один так думаю? чекаю інших відгуків
наш адрес не дом и не улица
наш адрес validol.110mb.com/
 
Stella
#5 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 21-03-2011 12:06
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09

Та знаєш, той пакет лишив по собі такий осад, що й писати не хочеться.
Сиділо на гальорці двоє гравців інтелект-ліги (я і Віка). Взяли в 1 турі 6 питань. Круто, нє?
Бо якщо питання тяжке, але розкручується і навіть гіпотетично береться - воно приносить задоволення. Тут ... тупо яось все було.
Тому ми з дітьми з горя пішли і нажерлися піци Smile Раз вже з духовною поживою не пощастило... )))
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
Мастер Бо
#6 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 25-03-2011 22:02
Аватара

Модератор


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Ще хтось би результати виклав!!!
Егов, хто організовував чемпіонат!!!
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Близнюк Георгій
#7 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2011 21:53
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Оскільки, ніхто з Організаторів не спромігся, ризикну відповісти я. Питання були ЗАСКЛАДНІ. Судили змагання: Я, Рябов, Клювак і Гнідь. Автори і редактори (в першу чергу) перестаралися. Мотивів ускладнення запитань я не знаю, напевно вважали що дев'ятикласники розумніші за Доктора наук. Не розумніші, як виявилося....
 
Corleone
#8 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-03-2011 16:55
Трохи пише


Повідомлень: 216
Зареєстровано: 09.03.09

Я на змаганнях був, пакет однозначно залишив не найкращі враження.

Питання занотовував, хто був - пригадає.
Отже, тур №1
1. Hit the deck - питання на знання, жодним іншим чином його не візьмеш. "-"
2. Про смс-ки. Цікаве досить питання, взяти можуть і школярі. "+".
3. Про джинси. Теж можна взяти. "+"
4. Лос-Анджелес. Гарне запитання. "+"
5. Телебачення. Аналогічно "+"
6. Про хмарочоси і німецьке місто. На Манхеттен виходиться легко, далі - гроб. "-"
7. Про Берію. Рідкісної тупизни питання. Навіть якщо якимось дивом учні могли вийти на Берію, то об'єкти пов'язані з іменем Лаврентій - доб'є будь-кого. "-"
8. Про шовк. Гарне запитання. "+"
9. Автора! Автора! Питання про Івана Білика і імена в його творах - глибокий маразм. Тупо на знання - текст запитання не дає жодної зачіпки!!! "-"
10. Про матч Англія - США 0:1. Гарне, але чомусь для команд виявилось складним. "+"
11. Ще одне геніальне питання про слуховий апарат. Не чув цього факту - значить і не даш відповіді. Питання а-ла №9. "-"
12. Про людей в чорному - гарно і цікаво. "+"
Отже - перший етап, "+/-" = 7/5, з запитань - три явні гроби, два - з претензією на "гробовість".
Я взяв, як і Галя, 6 питань (3,4,5,8,10,12)

Другий тур.
1. Про Пауля. Питання гарне, головне - не зациклюватись на виборах в Україні Smile "+"
2. Про Мадрид. Питання з розряду "пальцем в небо". До чого купа фактів, якщо вони маловідомі? "-"
3. "Велика червона пляма" - це відомо всім. Принаймні, саме так мав думати автор... Чому він так думав - загадка, питання саме - гроб. "-"
4. Про "четверту силу". Гарне запитання, взяв на останніх секундах. Але, перепрошую, текст запитання - ну надто довгий, та і явно заскладне воно на шкільну лігу, нехай навіть це - фінал. "-"
5. Про метро. Гарне питання, легко береться перебором. "+"
6. Голуби. Гарне, дивно проте, чому не зараховувати "птахи", якщо не вимагається конкретики? "+"
7. Залізничні шляхи. Легко, навіть- залегко, я б сказав, бо лише 2 варіанти є - повітряні і залізничні, останні відсіються вказанням століття. "+"
8. "Стрибок уперед" - на бокс вийти дуже легко, далі - ламай собі голову... "-"
9. Була якась картина, вже не пригадаю, про що запитання.
10. Про хрещення Русі. З питання вийти на цей факт складно, проте - не неможливо. Але оцінив би як "-".
11. Про Ідею. По кодексу МАК щодо відповіді "Уява" все без запитань, але як учні мали зробити вибір між "ідея" і "уява" - і надалі загадка. "+"
12. "Ближче до Бога" - надто просте питання, що виключає б/я іншу відповідь. "-"
По другому турі "+/-" = 5/6. Я взяв 7 (4,5,6,7,810,12)

Третій тур.
1. Кошеня "Ефем". Не взяти можна лише не почувши правильно імені кошеняти. Ну надто вже просто... "-"
2. Овід і Жовтий князь - з запитання ніяк не можна зрозуміти, чому, власне, не Жовтий князь, як і не зрозуміло, звідки крім слова "голод" на цього ж жовтого князя можна вийти. "-"
3. Європа. Відповісти складно. "-"
4. Болонья. Хоч і на знання, але таке вже мали б всі знати. "+".
5. Хрещений батько. Гарно. "+"
6. 1996. Чи хтось зможе пояснити, чому не 1994?!! Не може. Тому на питання є два варіанти - 1994 або 1996, і як обрати правильний - неясно. "-".
7. Гроб про Олімпіадду і її сина. "-"
8. Про лелек-талісманів. Гарно, навіть дуже. "+"
9. АН-Мрія. Береться хіба що перебором існуючих ТЗ, саме питання "кульгає". "-"
10. Про сокола. Питання гарне, але одразу наводить на казку про орла і жайворонка... Скоріше "-".
11. Про 50 запитань. Гарно і досить легко. "+"
12. Про знак оклику. Питання тупеньке - коли і де знак оклику називали "вираз захоплення, удар, вереск, крикун"? "-"
В турі №3 показник +/- 4/8. Я взяв 6 (4,5,8,9,10,11). В сумі - 19, і беззаперечна перемога Grin

Але враження від пакета - явно не найкращі, бо кількість гробів і некоректних/залегких запитань надто висока. Невже на один турнір не можна було назбирати цікавіших? Адже гра йде раз на рік! Мовчу вже про банальне тестування запитань, яке б мало відсіяти багато тих, що отримали "-"? Тоді б і щільність в результатах не була такою великою.

Щодо організації. Не знаю, чи був оргвнесок з команд, та "харчопайок" - це приємно, як і місце проведення ("Пікасо"Wink.
Але зал явно не розрахований на таку кількість людей - організатори банально не врахували, що будуть і супровождуючі/запасні/глядачі, тому тиснява була, багато людей стояло.
Затримка з початком гри - це великий мінус. Команди поприїжджали на 10-00, багато - значно раніше. Запускати в Пікассо почали в 10-20, саму гру - в 11-40. Невже не можна організувати все краще?

Зате були нагороди, були грамоти, та і настрій у команд, попри існужчі недопрацювання, був здебільшого хороший.
На наступний рік хотілося б більш чіткої організації, вчасного початку і якісних запитань Wink

P.S. На турнірі нарешті стало зрозуміло, як можна бути "в курсі" всіх подій шкільного ЩДК - виявляється, є спеціалізована газета!!! Інтернет для наших освітян все ще "табу"...
"Гарячі голови" (2008-2014)
 
www.7-forty.com
Stella
#9 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-03-2011 19:04
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09

У, а на Погулянці про газету ніц не казали. Що за? )
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
RIOTER
#10 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-03-2011 19:30
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09


Corleone надіслано:
По другому турі "+/-" = 5/6.

кеп кагбе негодує Grin
 
Corleone
#11 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-03-2011 20:30
Трохи пише


Повідомлень: 216
Зареєстровано: 09.03.09


Stella надіслано:
У, а на Погулянці про газету ніц не казали. Що за? )

Назви газети не пам'ятаю, говорила про неї жіночка (здається, з облуправління), газета видається тим же облуправлінням освіти, назву можна у Володимира Жмурка запитати, та за словами жіночки газета має бути у кожній школі.

RIOTER надіслано:
кеп кагбе негодує Grin

Питання №9 про картину не лише не пам'ятаю, але й не пам'ятаю, чи воно було нормальне Smile
"Гарячі голови" (2008-2014)
 
www.7-forty.com
sark
#12 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-03-2011 20:42
Пише багато


Повідомлень: 251
Зареєстровано: 19.02.09

це була картинка з політеху і питалися про уособлення
це питання, як на мене, було нормальне,але заскладне, як для школярів
 
Corleone
#13 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-03-2011 21:06
Трохи пише


Повідомлень: 216
Зареєстровано: 09.03.09

О-о-о! Як я міг забути! Smile Питання нормальне, залишається додуматись, що вогонь і вода дають пару. Я це питання не взяв, незважаючи на те, що бачив ту картину десятки разів, читав про всі 12 картин в політехівському залі. Склероз Smile
"Гарячі голови" (2008-2014)
 
www.7-forty.com
Близнюк Георгій
#14 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2011 19:58
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Корлеоне: не позорся. Таких людей треба ВПІЗНАВАТИ. Богдана Михайлівна Біляк- Ангел- Охоронець учнівських (вчительських) чемпіонатів Львівщини останніх вісім років. Якби не її зусилля та молитви- не мали б учні та вчителі чудових змаганнь.
 
Corleone
#15 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2011 21:42
Трохи пише


Повідомлень: 216
Зареєстровано: 09.03.09

Нічого позорного в тому не бачу - звідки я, звичайний вчитель, що перший рік має справу з шкільним ЩДК маю знати цю людину?
А для організації змагань особливих зусиль чи молитов не потрібно, це можу з власного досвіду сказати Wink
"Гарячі голови" (2008-2014)
 
www.7-forty.com
Близнюк Георгій
#16 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2011 21:56
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Корлеоне: Скільки Ви, особисто, організували обласних чемпів з ЩДК? А з Брейну? А з свояка? А на 5о команд ?
 
Близнюк Георгій
#17 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2011 21:58
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Після того, коли Ви організуєте 8 чемпів- лише тоді маєте право говорити чи писати : "Організація змагань не потребує зусиль"
 
Corleone
#18 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2011 22:15
Трохи пише


Повідомлень: 216
Зареєстровано: 09.03.09

Ясна річ, що жодних чемпіонатів області я не організовував. І я не заперечую, що пані Богдана робить великий обсяг роботи. Я всього-лиш зауважив, що некоректно щодо мене вживати термін "не позорся".
Та якщо полемізувати по закидах в мою сторону, то я тричі організовував чемпіонат на 17 команд, з нормальним залом, технічним забезпеченням та широким колом спонсорів (кіно, боулінг, кафе, турфірми та ін.). При цьому будучи звичайним викладачем, ще й не за основним місцем роботи. Тому вважаю, що людині, яка працює в обласному управлінні освіти, і ще й курує відповідний напрям, для проведення змагань у області, на такому рівні, як вони проводилися (Шкільна ліга) надзусиль зовсім не потрібно.
А минулий чемпіонат в Шкільній лізі (можу судити по м. Львову, оскільки був суддею на всіх трьох етапах, а перші два гралися в нашому коледжі) був організований не на найвищому рівні, хоча б з питання поінформованості учасників.

P.S. І негарно викидати слова з фраз. Адже "не потребує особливих зусиль" і "не потребує зусиль" - то зовсім різні речі.
"Гарячі голови" (2008-2014)
 
www.7-forty.com
Близнюк Георгій
#19 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2011 22:44
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Не позорся- це стосовно Вашого "жіночка( здається з облуправління" ). Хоча б поцікавилися... Так що, все коректно
Змінено: Близнюк Георгій, 29-03-2011 22:44
 
Близнюк Георгій
#20 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2011 22:47
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Стосовно Вашого писи: поясніть різницю, стосовно організації конкретно цього турніру, мені. І не забудьте відрекомендуватися.
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008