травень 17 2024 09:28:54

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Вибори регіонального представника ЛУК
Moonlight
#21 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-09-2010 18:01
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08


yurko надіслано:
Жмуркотик надіслано:
yurko надіслано:
Завжди думав, що мета рейдерів-- заводи, фабрики, ..., а виявляється Що?Де?Коли? теж. СумноFrown


і в чому ж тут рейдерство, тупо спитаю я?


тому, що представника ЛУК мали б вибирати капітани львівських команд, по моїй оцінці це мінімум 70-80 чоловік. А не максимум 15-20 напівпідпільно, як ви пропонуєте


На жодних зборах ще не було більше 30 капітанів, навіть на "Зборах капітанів" ЛОЛІТ.

Не вважаю, що можна називати підпільними чи напівпідпільними збори, про які попередньо оголосили та на які відкрито запросили капітанів.
 
http://moonlight.org.ua
Sam
#22 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-09-2010 18:03
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 195
Зареєстровано: 05.01.09

Так для того і створена тема на форум Лоліт, шоб всіх зацікавлених зібрати. Не бачу де тут напівпідпільно...
 
Comediant
#23 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-09-2010 19:07
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

перечитав "Устав ЛУК". переконався, що в даному випадку голоси нічого не вирішують.
ха-ха
 
Карплюк
#24 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-09-2010 19:37
Пише багато


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09

Поясніть будь-ласка, на Львівщині, станом на 01.09.2010 грає десь близько 80 команд: 16 команд Інтелект-ліги, 20 команд Претентент-ліги і десь 45 команд Відкритої ліги, з самої Львівської області трохи менше, то кому можна і де голосувати?
 
A_Bill
#25 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-09-2010 21:10
Трохи пише


Повідомлень: 80
Зареєстровано: 22.04.09

Цікаво, що буде, якщо таки вдастся здійснити такі революційні зміни в щдкашному русі Львівщини? Що стане краще, а що гірше? На ЛОЛІТ часто кидалось каміння, а як розібратись, то в чому полягають основні зауваження, заради яких ЛОЛІТ треба було б зараз умертвити чи звести на пси? Ну не вивішуються по 5 років пакети лолітівських змагань, ну не дають медальок, ну... (придумаєте і тут ще повставляєте, фантазія в нас багата). Але в іншому випадку може тих пакетів вже не буде і вивішувати тоді взагалі нічого, бо будем грати російські.
Лоліт зараз це вже досить розвинута система, а складну систему інколи легко завалити, але завжди важко відтворити. А коли відтворите, то буде те саме. Точніше, те саме обивательське субпасінарне невдоволення. Бо ніколи ще так не було і не буде, щоб не було саме так. НЕВДОВОЛЕННЯ ЧИМОСЬ ЛЕЖИТЬ НЕ В ОБ'ЄКТІ НЕВДОВОЛЕННЯ, А В СУБ'ЄКТІ.
Тому я кажу так трагічно про долю ЛОЛІТ, бо без виходу "нагору" вона може виявитись непотрібною.
І останнє. Зараз така тенденція, сподіваюсь короткотривала, що усі сфери у нас лягають під Росію. От і до останнього оплоту в ЩДК черга дійшла, бо ЛОЛІТ таки острів українського ЩДК в океані російського. Торпеднемо?

P.S. Amicus Bizba, sed magis amica veritas.
Тип 4. Критикан.
 
Мурзік Васильович
#26 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-09-2010 21:29
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 277
Зареєстровано: 17.01.09


A_Bill надіслано:
Тому я кажу так трагічно про долю ЛОЛІТ, бо без виходу "нагору" вона може виявитись непотрібною.

Чому? Одне іншому ніяк не заважає. Чемп ЛОЛІТ виводить на ПЕЧУ (наприклад), а чемп Синхрон-ліги - на Кубок України. Було б бажання і вміння все узгодити...
Можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку.
 
Ня Смерть
#27 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-09-2010 21:32
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


A_Bill надіслано:
Тому я кажу так трагічно про долю ЛОЛІТ, бо без виходу "нагору" вона може виявитись непотрібною.

Під виходом нагору ти маєш на увазі, що представник ЛУК є членом ЛОЛІТ/членом правління ЛОЛІТ/президентом ЛОЛІТ чи ще щось інше?
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
A_Bill
#28 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-09-2010 22:53
Трохи пише


Повідомлень: 80
Зареєстровано: 22.04.09


Мурзік Васильович надіслано:
A_Bill надіслано:
Тому я кажу так трагічно про долю ЛОЛІТ, бо без виходу "нагору" вона може виявитись непотрібною.

Чому? Одне іншому ніяк не заважає. Чемп ЛОЛІТ виводить на ПЕЧУ (наприклад), а чемп Синхрон-ліги - на Кубок України. Було б бажання і вміння все узгодити...


Це може бути варіантом. Звісно, якщо Папа Римський домовиться з Папою Авінйонським. А то не завжди (чи завжди не) виходить.


Mephisto надіслано:
A_Bill надіслано:
Тому я кажу так трагічно про долю ЛОЛІТ, бо без виходу "нагору" вона може виявитись непотрібною.

Під виходом нагору ти маєш на увазі, що представник ЛУК є членом ЛОЛІТ/членом правління ЛОЛІТ/президентом ЛОЛІТ чи ще щось інше?

Маю на увазі те, що представник ЛУК буде відсилати команди на всеукраїнські змагання зі свого турніру. Інший турнір замкнеться сам на собі.
Тип 4. Критикан.
 
Bizba
#29 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-09-2010 23:20
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


A_Bill надіслано:
Цікаво, що буде, якщо таки вдастся здійснити такі революційні зміни в щдкашному русі Львівщини?

А в чому власне революційність?
Чемпіонат під егідою ЛОЛІТ залишається в попередньому вигляді, з трьома лігами та україномовністю, і виводить свого переможця на всеукраїнський рівень - Чемпіонат України. Тільки тепер на інші вертикалі ЛУК (Кубок України, Олімпійський кубок) теж проводитиметься відбір, якого досі ніколи не було.
І ще. Якщо тобі запропонують грати синхрон ЛУК українською 1) на Погулянці за 60 грн. з команди, 2) в аудиторії за 20 грн. з команди - що вибереш?
Давааджаргал Мунхбат!
 
Comediant
#30 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 13:17
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

2 Bizba:
Ну от вибере ЛУК тебе своїм регіональним представником і наприклад Синхрон-ліга виводитиме на Кубок України, то тоді необхідно проводити її на вихідних і не у крихітній аудиторії. Чому? Задля того, щоб усі бажаючі команди змогли прийти у повному складі. Тому що інакше ти по-перше:
призведеш до конфліктів у великій кількості команд. Адже відомо, що у Синхрон-лізі багато збірних, і частина людей з цих збірних приходила на ігри у вільний час як на звичайні тренування і не ставилися до цього турніру серйозно.
по-друге:
от захоче наприклад ХММ заявитись у оригінальному складі на Синхрон-лігу і перед ними постануть труднощі: 1)їхні гравці уже заграні за іншу команду 2)чемпіонат синхрон-ліги уже почався, тому вони вже ніби втратили купу залікових балів.
ха-ха
 
Брудна волохата дупа
#31 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 13:25
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

Дім, ЛУК не вибиратиме нікого :-)

і в чому ти бачиш проблему в проведенні вивідних турнірів у вихідний день у великій аудиторії?

а про ХХМ напиши якось ясніше, а то вийшло, як в "Собачому серці": "Кто на ком стоял?? Потрудитесь изъясняться яснее"..
див нік.
 
Comediant
#32 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 13:25
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

Ви мене вибачте, але ото шо один турнір виводить туди, інший - сюди - то є геть маразм. Погоджуюсь із Жмуркотиком, що більша кількість етапів різних турнірів, створених різними редакторами дає об"єктивніший результат. А от вже чи схоче одна команда їздити всюди - то є клопоти команди.
Тому якщо А.Безбородов ти вже так хочеш зробити свою Синхрон-лігу офіційною - то бери під своє крило УСІ вертикалі ЛУК, а не роби ЛОЛІТу якісь подачки, забезпечуй всім командам належні умови для змагань, а не стараєся лише для 10-15 команд, які можуть зібратися у тебе ввечері понеділка
ха-ха
 
Comediant
#33 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 13:31
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

Проблема полягає у тому, що багатьом людям набагато зручніше грати по вихідних (наприклад мені). У такому випадку стандартна аудиторія на К&М всіх бажаючих не вмістить.

Про ХММ(можна підставити МК,Валідол,НУІШО,КарМонів і т.д.):
Синхрон-ліга стає офіційною і дає кудись вивід. Команда ХММ хоче брати участь у Синхрон лізі. Але: 1) Барановський,Мазурок і Концур грають за "Тануну", заявка якої пішла вже ген-ген зі Львова. Шо дєлать? 2) Поки ХММ зголоситься пройде вже 1 чи 2 етапи чемпіонату Синхрон-ліги і ХММ вже відставатиме. Питання те саме: шо дєлать?
Змінено: Comediant, 24-09-2010 13:42
ха-ха
 
Comediant
#34 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 13:39
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09


Дім, ЛУК не вибиратиме нікого :-)

Да канєшно. Безбородова виберуть в понеділок, Жмурка в жовтні. В ЛУК піде 2 заявки. Сумніваюсь, що в ЛУК будуть дивитись за кого там більше наголосувало.
в ЛУК є процедура проведення виборів регіонального представника, якої слід дотримуватись. Я цим питанням займався, спілкувався з членами правління ЛУК і процедуру погодив

дуже цікава фраза "погодив процедуру". особливо, якщо врахувати, що у ЛУК вона вже була прописана в "Уставі". Ну якщо малося на увазі, що вибиратимуть представники команд замість членів ЛУК, то так і було.
2 Карплюк:
участь у виборах Безбородова мають право брати будь-які команди:шкільні, студентські, лолітівські і нелолітівські, лиш би вони не дуже перетиналися складами
Змінено: Comediant, 24-09-2010 13:49
ха-ха
 
Брудна волохата дупа
#35 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 13:40
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

Я не знаю як воно буде чи має бути..
От диви.
Є турнір Синхрон-ліга. Залік "Чемпіонат" і залік "Кубок". Перемога в цих тцрнірах нічого нікому не дає, крім медальок і підняття ЧСВ.
Окрім того організатори визначають турніри, які виводитимуть на КУ, ЧУ, ОКЛУК і т.д.
Так, ці турніри також підуть в залік синхрон-ліги, але головна їх мета - визначити тих, хто поїде на республіканський турнір.. Скажіно, на кожен турнір відбирати по 3-4 синхронах.

Ну, а на перше речення відповідати навіть не хочу, бо лігки в питанні тому ніякої нема. але ок. тому, що ВДІ був рядовим (навіть тренувальним) турніром синхрон-ліги і не мав на меті ніяких відбіркових функцій.

Смішно виходить з тими ХММами.. ХММ ХОЧЕ ГРАТИ В СИНХРОН ЛІЗІ, але їх гравці ГРАЮТЬ за іншу команду. Яким чином оте міфічне ХММ ХОЧЕ??
див нік.
 
Брудна волохата дупа
#36 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 13:42
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Дмитро Поліщук надіслано:
2 Карплюк:
участь у виборах мають право брати будь-які команди:шкільні, студентські, лолітівські і нелолітівські, лиш би вони не дуже перетиналися складами


нівєрю, шо мене, нечлена ЛОЛІТ і неучасника ЛОЛІТівських турнірів зі ЩДК, але учасника ЩДКшного руху цього регіону (чи вже нє?) допустять до якогось голосування на ЗВК ГО ЛОЛІТ. як і багатьох інших..
Змінено: Брудна волохата дупа, 24-09-2010 13:43
див нік.
 
Comediant
#37 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 13:48
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

перше речення перечитай, я просто тебе не зрозумів.
Смішно виходить з тими ХММами.. ХММ ХОЧЕ ГРАТИ В СИНХРОН ЛІЗІ, але їх гравці ГРАЮТЬ за іншу команду. Яким чином оте міфічне ХММ ХОЧЕ??

ХММ збирається прийти на 3-4 синхрони які дадуть вихід на КУ оригінальним складом. А їхні гравці заявлені за Тануну. Шо дєлать?
ха-ха
 
Moonlight
#38 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 14:45
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08


Дмитро Поліщук надіслано:
перше речення перечитай, я просто тебе не зрозумів.
Смішно виходить з тими ХММами.. ХММ ХОЧЕ ГРАТИ В СИНХРОН ЛІЗІ, але їх гравці ГРАЮТЬ за іншу команду. Яким чином оте міфічне ХММ ХОЧЕ??

ХММ збирається прийти на 3-4 синхрони які дадуть вихід на КУ оригінальним складом. А їхні гравці заявлені за Тануну. Шо дєлать?


Якесь риторичне питання в тебе. А якщо Finntrolls захочуть зіграти на ПЕЧУЩДК від Львівської області? Їм так само не вийде створити команду у ІЛ.
 
http://moonlight.org.ua
Comediant
#39 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 15:27
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

Те що ти не можеш знайти відповідь, то я не дивуюсь. Мені вже пояснили, що відбори на КУ, ЧУ,ОКЛУК будуть проводитись окремими турнірами з 2-5 етапів, на які можна буде заявитись довільним складом, просто тоді результат команди не буде зараховуватись в залік Синхрон-ліги. Звісно, ці турніри будуть російськомовними і дешевшими, проте невідомо в яких умовах будуть проводитись.
Змінено: Comediant, 24-09-2010 16:34
ха-ха
 
Bizba
#40 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-09-2010 16:58
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Дмитро Поліщук надіслано:
Тому якщо А.Безбородов ти вже так хочеш зробити свою Синхрон-лігу офіційною - то бери під своє крило УСІ вертикалі ЛУК, а не роби ЛОЛІТу якісь подачки, забезпечуй всім командам належні умови для змагань, а не стараєся лише для 10-15 команд, які можуть зібратися у тебе ввечері понеділка

Може, мені ще нагодувати голодних і забезпечити мир у всьому світі? Smile
Так розумію, Діма, що ти не знаєш функцій регіонального представника, тому і пишеш бозна що. А крім того ти певно забув, що минулого сезону я старався для всіх команд Ліги претендентів та Відкритої ліги, турніру U3, молодіжного ЩДК і брейну та 150 команд ВШЛЛ.
Змінено: Bizba, 24-09-2010 17:18
Давааджаргал Мунхбат!
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008