травень 19 2024 23:20:18

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 2

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Політика ЛОЛІТ
Мастер Бо
#41 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 13:18
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Мефісто, п.Жмурку на е-пошту!!! Smile))
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
RIOTER
#42 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 15:16
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

а можна питання???
А хто має доступ до питань, сорі за тавтологію, до початку етапу, лише, тільки і виключно редактори??? чи, там, наприклад, судді, ведучий, Президент ЛОЛІТ, координатор ЛП(чи іншої відповідної ліги)???
 
Moonlight
#43 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 15:34
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08


RIOTER надіслано:
а можна питання???
А хто має доступ до питань, сорі за тавтологію, до початку етапу, лише, тільки і виключно редактори??? чи, там, наприклад, судді, ведучий, Президент ЛОЛІТ, координатор ЛП(чи іншої відповідної ліги)???


Реадактори, координатор, ведучий. Останній отримує пакет за добу до початку етапу.
 
http://moonlight.org.ua
RIOTER
#44 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 17:00
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

ясно...
от хочу навести тут свої аргументи... ні, не про політику, про питання ото... знаю, що мене тут взагалі ніхто й читати (див. слухати) не буде, проте...
1) Чи існувало б дане питання, якщо ми заберемо роздатковий матеріал (картинку)? - Моя думка ні, бо тоді б взагалі ніхто не знав, про що йдеться... чи назвіть фразу, чи назвіть книгу, і в тому й в тому випадку - яку??? отже, звідси виходимо, що єдине правильне першоджерело питання - це сама картинка! Думаю, з цим важко посперечатися!!! то давайте таки на неї глянемо http://fotki.yandex.ru/users/unclesta...67/?page=0 прошу звернути увагу на напис на самій картинці!!! Для особливо прискіпливих осіб праворуч дата завантаження - травень 2007
2) Ось я заходжу на пошукову систему yandex, ввожу в пошуку "The devil wears PradO". Вибираю "КАРТИНКИ" - і саме на даний мною запит вибиває 12 картинок... http://images.yandex.ua/yandsearch?rd...rs%20pradO і що ж ми бачимо??? лише дві останні картинки відповідають запиту і підписи до них таки на "О" закінчуються... і що найцікавіше, остання картинка і є нашою Smile
3) Я знову заходжу на пошукову систему yandex, ввожу в пошуку the devil wears pradA! Вибираю "КАРТИНКИ" - на даний запит вибило "Найдено картинок: 5 720, сайтов: 3 273". http://images.yandex.ua/yandsearch?te...type=image
переглядаю !!!20 сторінок!!! проте ніде, ані натяку на картинку, яку нам видали, в якості роздаткового матеріалу...
4) що ж таки, з цього всього випливає? - Як мінімум співвідношення 1/20, що автор питання ввів у пошуку The devil wears Prada і, відповідно протилежне, що таки The devil wears Prado (і це лише відношення порядкового номеру сторінки зі знайденою ПОТРІБНОЮ картинкою у випадку на О та з порядковим номером сторінки на якій все ще не було саме ЦІЄЇ картинки, у випадку на А) А яке ж відношення, якщо переглядати й далі??? А якщо й кількість переглянутих результатів переглянути, то я взагалі мовчу!!!
5) Отже моя особиста думка, яку, як я вважаю, я достатньо підкріпив фактами: автор питання у пошуку вводив саме The devil wears PradO інакше можливість натрапляння на дану картинку не те що міні, а, "мікромальна"!!! А як я вже зазначав у першому пункті, без даної картинки питання просто б не існувало!!! Коли автор задав питання назвіть ЇЇ, не уточнивши, книгу, чи пошукову фразу, він нам (гравцям) звісно зашкодив (як пізніше виявилося)... Але можливо, навіть якщо питалося про книгу, то таки питалося про книгу, яку шукав автор?!?!?! а знову ж таки ніхто ще тут жодного разу не навів бодай якогось доказу, справжнього, реального доказу, який міг би сперечатися, ну... бодай з моїми... всі лише посилаються на відповідь у питанні і все... хм... а ви не подумали, що автор міг подумати, що цю відповідь ІЖ й так зарахує, або так захопився складанням питання, що її й не вписав... і головне, знаю були питання де авторами вказувалося, що ота і та відповідь - не зарах! Тут такого нема!!! В чому ж тоді помилка ІЖ??? а от я можу стверджувати, наприклад, що взагалі відповдь ПрадА не мала б зараховуватися, а чого??? якщо та й картинка й буде у відповідному пошуку, то ой дааааалеко... та й тойота таки ПрадО!!! І докази свого варіанту, ще раз пишу, я пред'явив! Я навіть про всі кодекси, всіх рівнів і значень і не знадую... тут і без мене на ці джерела є кому посилатися... ну і на завершення, давайте подивимося на те, як картинка з'явилася на світ!!! http://uncle-stan.livejournal.com/244...24428.html Уважно придивіться до малюнку та фотографії!!! Спасибі за увагу!!! Cool Чекаю на коментарі Smile
 
RIOTER
#45 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 17:51
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

P.S.: переглянув 92 сторінки пошуку в картинках за словами "The devil wears Prada" - картинки - роздаткового матеріалу так і не помітив!!! http://images.yandex.ua/search?p=91&t...ncrnd=3188
Змінено: RIOTER, 15-01-2010 17:52
 
bazaua
#46 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 18:04
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 79
Зареєстровано: 08.01.09


Mephisto надіслано:
До речі, чому серед вивішених питань сезону 2002-2003 немає запитань всіх етапів ЛП?


Зате є Інтелект-ліга та ліга Претендентів "Лоліт" сезону 2002-2003 років
http://bazaua.org.ua/
 
http://bazaua.org.ua/
Омське пташенятко
#47 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 18:07
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

обговорюйте питання прада/прадо в
http://lolit.eleks.lviv.ua/forum/view...ead_id=324.

тут тема про політику ЛОЛІТ
Змінено: Омське пташенятко, 15-01-2010 18:07
k
 
Карплюк
#48 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 18:09
Пише багато


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09

20... музей ЛОЛІТ, екскурсовод: "Шановні друзі прононуємо Вашій увазі епохальну експозицію "О чи А"
 
RIOTER
#49 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 18:14
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09


Norfolk надіслано:
обговорюйте питання прада/прадо в
http://lolit.eleks.lviv.ua/forum/view...ead_id=324.

тут тема про політику ЛОЛІТ

Написав це тут тільки тому, що вважаю, що якщо я таки правий, то це напряму зв'язано з даною темою, а точніше з пунктом 6 даного повідомлення http://lolit.eleks.lviv.ua/forum/view...post_12786
 
Ня Смерть
#50 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 18:14
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


bazaua надіслано:
Mephisto надіслано:
До речі, чому серед вивішених питань сезону 2002-2003 немає запитань всіх етапів ЛП?


Зате є Інтелект-ліга та ліга Претендентів "Лоліт" сезону 2002-2003 років

Там запитання не всіх етапів ЛП.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
bazaua
#51 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 18:20
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 79
Зареєстровано: 08.01.09


Там запитання не всіх етапів ЛП.


В цьому сезоні не всі етапи гралися спільно інтелект лігою та лігою претендентів?
http://bazaua.org.ua/
 
http://bazaua.org.ua/
Ня Смерть
#52 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 18:52
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

І в 2003-2004 теж не всі. 2004-2005 якщо мені не зраджує пам'ять був пілотним в цьому плані.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
yurko
#53 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 15-01-2010 23:26
Вміє писати


Повідомлень: 36
Зареєстровано: 03.01.09


Мастер Бо надіслано:
Юрко, у цій темі обговорюється політика ЛОЛІТ, в пятницю перший етап ШИЛЛО і ЛОЛІТ тут не до чого. ПРо це у відповідній темі. Вислови своє бачення адекватності і правильності політики ЛОЛІТ по відношенню до своїх членів.

2 Бо
У цитованій мною частині мунлайтового посту йшлося не про адекватність політики правління ЛОЛІТ стосовно своїх членів, а про мовну політику ЛОЛІТ. От я Івану і писав, що якість тренування не залежить від того є, образно кажучи, на протоколі печатка ЛОЛІТ, чи нема.
Всім добре відома позиція Жмурка стосовно підтримки ЛОЛІТ російськомовних турнірів. Особисто я її підтримую на 100%. Ти кажеш, що ЛОЛІТ немає ніякого відношення до ШИЛЛО. Мабуть так і є, а Жмурко просто має звичку на засіданнях правління закінчувати свої виступи словами:" Поки я призедент, ЛОЛІТ не буде підтримувати російськомовні (РМ) турніри ..."Smile Але щось мені в це не дуже віриться. Думаю цей вислів спровокований черговою спробою отримати підтримку ЛОЛІТ для РМ турніру. В даному випадку для ШИЛЛО. Реакція очікувана, але тепер можна говорити який авторитарний президент і вся ЛОЛІТ.
Мені так здається, що ЛОЛІТ створювалась для пропаганди і розвитку україномовного ЩДК, і людям які вважають, що потрібно розвивати РМ ЩДК більш чесно було б створити свою ГО для розвитку РМ ЩДК на львівщині, і попробувати досягнути хоча б такої ж масовості та якості, а не пробувати міняти політику ЛОЛІТ.
P.S. Я вважаю деякі дії і рішення правління ЛОЛІТ неправильними. Також я вважаю некоректною поведінку деяких членів ЛОЛІТ
Змінено: yurko, 15-01-2010 23:41
 
Мастер Бо
#54 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-01-2010 00:31
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Досить зважена позиція, дякую. Хочу лише зауважити, що я як член ЛОЛІТ просто проінформував ЛОЛІТ про ініціативу дружньої молодіжної громадської організації МГО "КРОТУС", яка вже понад 7 років займається в тому числі і проведенням ЩДК на укр. та рос. мовах у СЗШ №50 ім.А.С.Макаренка. Тому створювати велосипед ми не будемо Smile Як і міняти політику ЛОЛІТ. Я просто висловив своє бачення як рядовий член, цієї організації і мене тримає зараз у ній лише те, що якщо я напишу заяву про вихід з неї, то моїй команді доведеться платити за гру 360 грн. Як на мене, це некорректно утримувати своїх членів лише фінансовими невигодами, зловживаючи монопольним становищем на ринку ЩДК у Львівській області. Однак, монополію уже порушено: є Дракони, Брейн-Ліга, Синхрон-Ліга, численні авторські турніри, табори, фести, а тепер ще й ШИЛЛО. Питання були важкими усього 7 з 24, однак діти, здається отримали задоволення! Користуймося спільно формулою: більше турнірів, різних і кращих!Cool
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Comediant
#55 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-01-2010 11:33
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09


Користуймося спільно формулою: більше турнірів, різних і кращих!

Підтримую! І маю пораду для тебе: в принципі, то завдання тренера вчити дітей бавитися в ЩДК і у певних випадках готувати їх до російських реалій у запитаннях. А якби ти організував брейн- чи свояк-ліга, то це дало б їм набагато більше, оскільки привчило б швидше думати і вибирати правильне рішення.
ха-ха
 
Мастер Бо
#56 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-01-2010 14:57
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Діма, ти був неуважний на ШИЛЛО! Smile
Бізба двічі сказав, що в рамках ШИЛЛО ми будемо проводити і інші форми: Брейн, Своя, Шосте Відчуття, Великолукские горки, МедіаАзбуки і т.і.
В цьому як раз концептуальна відмінність ліги від інших.

Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Comediant
#57 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-01-2010 16:37
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

Я це все прекрасно чувWink просто думаю, шо не тре дітей перенагружати різними видами ігор, потрібно їх навчити добре грати у найважливіші!
ха-ха
 
Мастер Бо
#58 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 16-01-2010 17:45
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

У нас, на відміну від ЛОЛІТ Smile)) демократія, кожен може думати, як йому краще Smile))
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Comediant
#59 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-01-2010 12:08
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

...але робитись буде як ти вважатимеш за потрібнеWink
ха-ха
 
Мастер Бо
#60 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-01-2010 12:19
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

як ми, вважатимемо за потрібне. Відразу попереджу наступну репліку (ми - це ті хто дотичний до організації ШИЛЛО, рішення приймаються колегіально, думка кожного враховується, конструктивна критика, навіть від неорганізаторів вітається!)
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008