травень 19 2024 17:03:26

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
За мотивами п"ятничних зборів ("А це, синку, твоя батьківщина")
Мурзік Васильович
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 15:46
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 277
Зареєстровано: 17.01.09


18 вересня 2009 року в приміщенні на Ф.Ліста, 2 відбудуться збори капітанів (представників) команд, які будуть брати участь у XIII відкритому чемпіонаті Львівської області з "Що? Де? Коли?".
Орієнтовний перелік питань:
1. Обговорення системи проведення чемпіонату, внесення пропозицій зі змін Регламенту
2. Обговорення кандидатур, вибори координаторів ліг
3. Різне
Початок о 19 год.

Зупинюсь на першому пункті порядку денного, а конкретно - на його другій частині. Де-юре то дійсно називалося внесенням пропозицій (зі сторони правління), але пропозиції викликали таке незадоволення присутніх, що якби їх пропустили через голосування, сумніваюсь, що вони набрали б необхідну кількість голосів. Тому, скоріше за все, треба розуміти, що нас поставили перед фактом Smile

Конкретні зміни, які очікуються з наступного сезону:
- збільшення внесків за гру (120 для Інтелект-ліги, 90 - для Претендентів, 60 - для Відкритки). Але уникнення повторення ситуації 6-го етапу минулорічного Інтелекту ніхто не гарантує. Для тих, хто пропустив першу серію, поясню, що тоді поважна частина питань для деяких знавців виявилася засвіченою.
- збільшення застави за апеляцію (до 130 грн.) і зміна порядку її повернення. Навіть у випадку її задоволення зі 130 гривень команді повертають лише 100, а решта йде на оплату роботи апеляційного журі.

Отака фігня, малята, любі хлопчики й дівчата. Хто що з цього приводу думає?
Можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку.
 
Commonwealth
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 16:36
Аватара

Супер Адміністратор


Повідомлень: 776
Зареєстровано: 07.01.09

Казали, шо вивісять свіжий регламент на днях для обговорення до 24 числа. Ну подивимся.
 
Scessia
#3 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 16:51
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

думаю, що збільшення внесків за гру - паскудство. Крім того, організатори фактично знімають з себе відповідальність (як можна розуміти з цих слів: "уникнення повторення ситуації 6-го етапу минулорічного Інтелекту ніхто не гарантує"Wink за якісні та несвічені питання. Це виглядає цікаво: ви платіть справно, а в нас вже як вийде, так вийде...
Я персонально не проти платити 20 грн за етап (як індивідуальний внесок), але за ті гроші я хочу грати на хороших питаннях і вставати з-за столу не з відчуттям профуканого часу і грошей, а з хорошим настроєм після гри.
В ідеалі мала б бути взяємодія: організатор - гравці. Якщо гравці не задоволені етапом, вони мали б мати якісь конкретні важелі впливу на ситуацію, а не тільки "тихий ропот" на форумі...

ІМХО, підвищені внески до Відкрики відлякають команди-початківці, особливо школярів.

Стосовно апелів. Знову таки не проти підвищення застави за апеляцію. Вважаю, що така сума зменшить кількість апелюючих в розумних рамках. І команда не кидатиметься писати апель через непринципові чи відверто абсурдні речі. Але якщо вже тих 30 грн йде на роботу АЖ, мали б бути представлені наочні докази роботи того АЖ (розгорнута аргументація кожного з членів АЖ по даній апеляції), а не лише вердикт "так" чи "ні" + якщо АЖ не вкладається в прописаний регламентом термін, мали б бути введені зворотні санкції...

Те ж саме стосується і роботи оргкомітету. Чому в регламенті прописато як штрафувати гравців у разі порушення ними правил чи обов"язків, а от організаторам у нас можна все Smile нефайно то...
Є люди, в котрих живе Бог; є люди, в котрих живе Диявол; а є люди, в котрих живуть лише глисти.
 
Мариша
#4 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 17:44
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09

1) а що, голосування взагалі не проводилось? тобто зібрання капітанів було з метою оголошення їм вищевказаних нововведень? а який тоді сенс... можна з тим же успіхом їх вивісити на стіні оголошень. Хм... дивно.
2) ну збільшення внесків, це те, до чого, як не прикро, звикаєш... криза, інфляція і т.п. А от апеляції, які "подавай - не подавай, а все одно тобі це не вигідно (не враховуючи певного морального задоволення від їх зарахування)" - це щось новеньке! Хтось мені підкаже, десь ще таке практикується?? чому команда має страждати через некомпетентність редактора пакету, помилку автора запитання чи ведучого, що його читав???
а щодо оплати роботи АЖ, то здається, внески команд враховують ці витрати... хіба ні?
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Мурзік Васильович
#5 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 17:56
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 277
Зареєстровано: 17.01.09


Мариша надіслано:
1) а що, голосування взагалі не проводилось? тобто зібрання капітанів було з метою оголошення їм вищевказаних нововведень? а який тоді сенс... можна з тим же успіхом їх вивісити на стіні оголошень. Хм... дивно.

Голосували по кандидатурах координаторів ліг, до регламенту справи не дійшли.
Можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку.
 
yurk@
#6 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 18:00
Аватара

Флудить


Повідомлень: 1455
Зареєстровано: 24.02.09

1) Підтримую Scessia в питанні зворотньої відповідальності оргів і АЖ. Останнього разу Відкритка чекала результатів апеля дооовго.
2) Думаю, якщо 2 ліги грають синхронно пакет (як було останнього разу в ЛП і ВЛ), то апелі в рамках одної ліги мали б поширюватись і на іншу лігу (думаю, логічно - якщо апель на дуаль в ЛП прийняли, то ця ж дуаль мала би бути зарахована автоматично і в ВЛ).
3) останнього разу в рамках Відкритки була суперечка - чи Пехник прочитав в тексті питаня 8 ст. замість 18ст., чи повторюючи це питання перед оголошенням відповіді. ІМХО, організувати аудіозапис читання ведучим питань є технічно можливим - щоб в разі чого можна було переконатись (навряд чи всі 6 гравців нашої команди неправильно почули цифру)
Змінено: yurk@, 20-09-2009 18:01
 
Мариша
#7 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 18:12
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09

наскільки я розумію питання розміру апеля, і його повернення-не повернення має бути прописано в регламенті (п.2.2.3. Кодексу МАК: Удовлетворение апелляции любого типа приводит к возвращению команде залога в полном объеме, если иное не установлено регламентом.). А регламент ще не кидали на обговорення та затвердження...
чи є можливість, що капітани з цим нововведенням не погодяться? чи воно вже є остаточним і обговоренню не підлягає?
на мою думку, підвищення внесків з головою має перекрити витрати на роботу АЖ.
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Брудна волохата дупа
#8 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 18:38
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

Справедливості заради і во ім'я.

Так, на 6-му етапі ІЛ сезону 2008/2009 трапилася прикрість.
Найбільше від цього звісно постраждала "Арматора", в якої вкрали чемпіонство...
Але давайте віддамо належне організаторам, які на наступний (7-й) етап ІЛ встановили внесок в розмірі 50 грн, тобто в два рази менший зазначеного в регламенті.
Таким чином ЛОЛІТ "попав" на 800 грн.
То був вчинок, гідний того, шоб потім розповісти дітям як приклад людяності, поваги і визнання своїх помилок.

От.

А що стосується лише часткового повернення грошей за задовільнену (це так кумедно звучить разом зі словом "апеляція"Wink апеляцію, то тут я не згоден... ні з Енгельсом, ні з отим, диявол... як його там... Каутським.
Гадаю, що піднятих ігрових внесків цілком достатньо на гідну оплату роботи АЖ.


див нік.
 
Beznazvy
#9 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 18:49
Вміє писати


Повідомлень: 15
Зареєстровано: 03.09.09

Я прекрасно розумію, що в силу реформ та обєктивних економічних реалій зростання внесків є закономірним. Проте не треба слідувати практиці львівських перевізників, думаючи, що можна вийти на рентабельний рівень одним лиш рішеням, хоч навіть й економічно виправданим, після довготривалої роботи "собі на збиток". Минулого сезону й так внески значно зросли, тоді це можна було виправдати обєктивними причинами реформування. В чому полягає обгрунтування необхідності нового піднесення внесків? Аргумент на зразок "якісні питання коштують більших грошей" є інфляційним: по-перше, питання залишуться того ж рівня, по-друге, якщо гравець не впливатиме на формування ціни на питання, в такому разі ми постійно повертатимемося до цього.
 
Брудна волохата дупа
#10 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 20:03
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

ггг..

щодо апеляцій, то тут я підтримую думку Маріші. Pfft



див нік.
 
RIOTER
#11 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 20:11
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

Ну почалося все з фрази, що коли на минулий сезон розраховувалися внески, то розрахунки велися ще до економічної кризи, а сам сезон пройшовся з нею нога в ногу, саме тому цього настільки піднімають.

ІМХО, підвищені внески до Відкрики відлякають команди-початківці, особливо школярів.


На дещо подібне запитання, тільки стосовно вартості апеляцій у ВЛ було сказано: "Ну раз у шкільних команд є гроші роз'їжджати по Сокалях, Новояворівськах і т.д., то й на це також знайдуть!"
 
Commonwealth
#12 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 21:13
Аватара

Супер Адміністратор


Повідомлень: 776
Зареєстровано: 07.01.09

Ну подивимся, скільки команд цього року заявиться на відкритку і особливо скільки дотягне до останнього етапу.
П.с. Нащот оперативності результатів: по ходу результати останнього етапу претендентів по нині не поправили з врахуванням апеляцій Grin
Змінено: Commonwealth, 20-09-2009 21:16
 
Corleone
#13 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 21:25
Трохи пише


Повідомлень: 216
Зареєстровано: 09.03.09

Ухх, щкода, що в п’ятницю не потрапив на збір Angry
Щодо підвищення внесків - згоден, якщо це економічно обгрунтовано. Але хотілося би побачити (а він обов’язково повинен бути) КОШТОРИС. Де б чітко було написано, як і на що розподіляються ті 1800 грн, які команди Претендент-ліги здають за етап.

Далі. Окрім цього хотілося би елементарної поваги до команд, які вчасно приходять на етап. Якщо початок 13-00, то тоді ж ведучий і повинен почати зачитку вступного слова, і жодні заявки щоби не приймалися. Чому завжди 9 з 10 команд приходять вчасно, а етап починається з затримкою?

Щодо Відкритої ліги. За що 60 грн?!! За 5 ламп, які створюють романтичні сутінки на Погулянці?

Тепер щодо апеляцій. Можна погодитися зі збільшенням внеску, але гарантовані "-30" - це знущання! Чому ми маємо платити власні гроші за чиїсь помилки?
А щодо самої роботи АЖ, то рішення в останній відведений термін, або й після нього, у формі "ТАК" чи "НІ" на форумі, без жодних роз`яснень - це нормально?!! За що ми платимо наші гроші?

Окремо хочеться заторкнути спонсорів. У чому їхня підтримка? Ось це, разом з кошторисом, дуже хочеться побачити, а не лише оновлену версію регламенту.
"Гарячі голови" (2008-2014)
 
www.7-forty.com
Scessia
#14 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 21:47
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

Ну... спонсори надають призи і водичку на столах. 
Є люди, в котрих живе Бог; є люди, в котрих живе Диявол; а є люди, в котрих живуть лише глисти.
 
RIOTER
#15 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 21:56
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09


Scessia надіслано:
Ну... спонсори надають призи і водичку на столах.


ммм... то в відкритці, виходить, спонсорів немає??? )
ну, то про водичку ))
чи принаймні не було )) Хоча рекламу "українці, пийте українське" наче справно крутять ))) ну, чи крутили ))
Змінено: RIOTER, 20-09-2009 21:58
 
Scessia
#16 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 22:10
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

Відкритка ще замаленька, аби "українське" пити Smile
квитки в кіно є - є, в аквапарк є - є. 
Є люди, в котрих живе Бог; є люди, в котрих живе Диявол; а є люди, в котрих живуть лише глисти.
 
Comediant
#17 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 22:40
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

гим, до Безназви - порівняно з Башуком минулого року питання значно додали в якості, а отже і в ціні. Якщо врахувати, що часто автори визначають ціну запитання відповідно до доллара, то цього сезону вартість пакету зросте, як це і не прикро(((
Якщо діти хочуть грати поряд із дорослими, то нехай будуть готові платити як і дорослі. Між 50 і 60 не така вже велика різниця. До речі, хтось помітив, що тепер внески нормально на 6 діляться?Wink
В Лізі претендентів початок гри завжди був анонсований на 13:30 і затримки більшої ніж 10 хвилин не було жодного разу. А те що є команди, які не поважають нікого і хочуть випендритись, прийшовши за хвилину до закінчення реєстрації - ну то йой, колись прийдуть за хвилину після, отоді і вєсєлуха будеSmile))
Змінено: Comediant, 20-09-2009 22:43
ха-ха
 
RIOTER
#18 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 23:11
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

В кінопалац були, в аквапарк, щось не пригадую.....
хоч то в принципі і не важливо, але з 40 на 60... а це на 50%!!!
 
RIOTER
#19 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 23:38
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09


Corleone надіслано:
Ухх, щкода, що в п’ятницю не потрапив на збір Angry


ммм... повір мені... не дуже ти б там висказався...
 
yurk@
#20 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-09-2009 23:51
Аватара

Флудить


Повідомлень: 1455
Зареєстровано: 24.02.09

В аквапарк квитки були. Стосовно ціни - може хоч лампочки на погулянці вкрутять Smile
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008