травень 18 2024 22:49:55

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Біатлон: підсумки ЧС
Scessia
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-02-2009 17:05
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

Ну ще ж... Чемпіонат світу добіг до кінця. Цікаво почути ваші враження та думки. Та й про допінговий скандал щось ніхто не говорить, що скажете.

Як на мене, то чоловіча збірна Норвегії вкотре показала всім, що "золоті" місця забиті Smile І то ще свендсен не в формі був... Йо-хо-хо... Сікора, тримай міцніше кришталевий глобус, бо він вислизує з рук Smile
На жаль, нічого не показала Нойнер... можливо, через падіння в переслідуванні.
Зате вразив Фак, що показав всім... високий клас! Цікаво за ним прослідкувати... Грегорін підтвердила, що словенців не варто скидати з рахунків...
Збірна України... досить сумно, що Хвостенко не набрала форми і не було кому тягнути жіночу збірну. Бракувало то швидкості, то влучності... хоча віта явно швидше за свою сестру прогресує + Підгрушна, часом, якісь надії подає... Чоловіки... досить рівномірно, але без "спалахів"...
Щодо допінгового скандалу, то не розумію тих, хто зараз лиє сльози над збірною Росії. Треба мати мужність і сміливість визнавати свої помилки, а не ламати комедію.

Що думаєте?
 
Ня Смерть
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-02-2009 18:01
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Ну а тепер моє імхо: чоловіча збірна Норвегії якщо щось і показала, то тільки в спринті і то Бергер. Все решта досить очікувано: Бйорндален і Ханеволд акі заслужені астматики на високогір'ї почуваються як риба у воді. А от те, що Оле-Ейнару в контактній боротьбі на останньому колі вже досить важко, це факт, правда, що його обжене і Черезов я не очікував.
Нойнер нічого не показала? Ну якби вона виграла масстарт з 5 промахами (тим більше, що перед нею 4 непогані лижниці мали по 2 промахи, а Віта Семиренко взагалі 0), то їй можна було б уже вручати всі кришталеві глобуси, окрім хіба індивідуалки))) А в естафеті виглядала просто суперово: 2 штрафних кола отримати і відстати всього на 40 сек. такого я давно не бачив.
Фак, Грегорін... Та в індивідуалці вразити може будь-хто з топ-60, якщо влучно стрілятиме, +1 хвилина за промах це все ж не штрафне коло довжиною 150 м))) От результати в масовці я вважаю більш показовими в даному плані, особливо для Фака, який естафет не біг.
Хвостенко як лідер на такій трасі??? Та ніразу в житті. На високогір'ї та ще й з таким рельєфом в неї ніколи нормальних результатів не було. Чоловіки цілком нормально, а от те, що жіноча естафета знялась зі змагань імхо провал.
В цілому як на мене, все досить прогнозовано, хіба окрім золота французів в міксовій естафеті. 
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Scessia
#3 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-02-2009 19:08
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

Ну якщо і Ус для тебе прогнозовано, то навіть не знаю. Від Бйорндалена чекали, згідна, але чому "риба у воді Ханневольд" здувся в масстарті? А кажучи про збірну Норвегії я мала на увазі, перш за все, чоловічу естафету...
Бйорндален вже не той, що при Пуаре, але щодо "важко" знову таки згадай естафету. А Зуман по ходу, як відомо, не з найслабших...
Саме тому Нойнер нічого не показала. Саме від її стрільби я чекала кращого. "Влучністю" вона славилась завжди, але минулого року її промахикомпенсувались швидкістю, а тепер промахів побільшало.. може, їй варто в чисті лижниці перекваліфікуватись? толку точно буде більше...
Хвостенко - лідер. І від траси це не залежить. Я згідна про швидкість, але 5-6 промахів для неї це забагато. Явно не форма.
А золото французів якраз закономірно. Не скажу, що була впевнена, але в моєму заліку у трійку вони потрапляли 100%. У них така ситуація, що спортсмени якраз естафетного типу і якраз по 50% кожної статі. Якби замість Дефрана був другий Фуркад шанси були б ще вищі...
Змінено: Scessia, 23-02-2009 19:09
 
George
#4 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-02-2009 20:03
Вміє писати


Повідомлень: 14
Зареєстровано: 09.02.09

Як на мене більш скандального ЧС ще не було. Склалося враження що корейці дуже хотіли щось організувати але не знали як, а представників IBU тупо не вистачало встежити за всім. Особливо це було помітно у перші дні коли було тепло. Згадайте про скандал в гонці переслідування, коли 12 спортсменів відхилилися від траси, а їм за це нічого не було. Крім того щось всі тихенько мовчать про чоловічий спринт. Пригадуєте, де норги заняли всі 4 верхні місця. Так ось, не можу зараз знайти посилання, але хтось з дотошних гладачів використовуючи дані SIWIDATA порахував, що Король з Бергером бігли (саме бігли) перше і третє кола на рівні з Чудовим, а на другому привезли ВСІМ по 30 секунд. Насторожує ще момент, що саме на другому колі серед лідерів зявився якийсь румун. Виявилося він зрізав трасу і зекономив біля 40 секунд, тобто приблизно той самий час, що і переможці. Читав, що росіяни навіть думали подавати протест, але тоді, у разі визнання помилки системи потрібно було би відміняти і спринт і переслідування, чого їм звичайно не дозволять.
P.S. Шкода Дериземлю в індивідуалці.
 
Scessia
#5 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-02-2009 20:12
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

Щодо скандальності - згідна. Ані умови незадовільні, спортсмени увесь час скаржились, освітлення паршиве, глядачі з"явились лише в останні два дні, а бо того наче й не ЧС.
Щодо спринту. Так би мовити: не спійманий, не злодій. Думаю, якби були вартісні докази порушення правил, їх би оприлюднили, незважаючи на титули і досягнення. З іншого боку Бйорндален - не з тих спортсменів, що будуть собі таким шляхом здобувати медаль... Отож тут по-станіславському, нє верю... А Бергер з Бйорндаленом лижники сильні, 30 секунд не гарантую, але два десятки спокійно могли привезти (на жаль, не володію детальною статистикою).

P.S. А Семеренко в масстарті Smile
 
Commonwealth
#6 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-02-2009 20:13
Аватара

Супер Адміністратор


Повідомлень: 776
Зареєстровано: 07.01.09

Та там на око було видно, шо системі торба під кінець настала. Секундомір перестав зупинятись на позначках Sad
 
Ня Смерть
#7 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-02-2009 20:19
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Результат спринту - то цілком нормальний результат для Уса, коли він в формі. А щодо масовки, то, як на мене, з норвежців здувся в ній саме Бергер (щоб Ларса обганяв хтось із більшою кількістю промахів???), а не Ханеволд, в 39 років так бігати то ще дуже незле, та й +5 км порівняно зі спринтом в такому віці то не хухри-мухри, зрештою це і приклад Оле-Ейнара підтверджує, здав то він лише на останньому колі.
Нащо Нойнер перекваліфіковуватись? Он Дізль з такими ж приблизно показниками по влучності скіки ганяла, причім дуже незле. В Магдалени результат ще дуже залежить від стрільби конкурентів)) А жіноча лижна команда в дойчиків і так неслабенька, не від доброго ж життя Каті Вілхельм в біатлон перебралась.
Добре, Хвостенко лідер, але швидкості в неї нема на таких трасах: що в Антхольці, що в Кореї. 5-6 промахів на цьогорічному ЧС в індивідуальних гонках в неї не було: 2 в спринті, 2 в персьюті, 1 в індивідуалці, 2 в масстарті, тіко в мікстовій естафеті напартачила: аж 4 Wink
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
George
#8 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-02-2009 10:51
Вміє писати


Повідомлень: 14
Зареєстровано: 09.02.09

Знайшов посилання, там орги намутили конкретно, кажуть чоловічий спринт як такий був не готовий, всі бігли по жіночій трасі, домотуючи коло по стадіону після кожної стрільби, а дехто може і не домотував, оскільки сівідата глюкала. Хто має трафік скачайте відео гонки, може там щось видно.
Посилання на обговорення
http://www.biathlon.com.ua/comments.php?id=2302&start=60
Офіційний аналіз http://data.biathlonworld.com...WRL/CH__/SMSP/BT_C77B_1.1.pdf
Запис трансляції релайв http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1553417
Це по спринтах.
В масстарті шкода Валю, перехвилювалась перед останньою стрільбою, якби не 3 а 1 промах, мали б медальку, а Віті не біглось весь чемпіонат.
Позитив, що у нас є майбутнє, звичайно якщо не почнуть економити: Підгрушна 22 роки, сестрички по 23. Їм би тренуватись та досвіду набиратись і перемоги нікуди не дінуться.
 
Ня Смерть
#9 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-02-2009 11:46
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

По офіційному аналізу спринту гарно видно, що ні Бйорндален, ні Бергер ніц не зрізали. А в переслідуванні по мосту побігло куди більше ніж 12 спортсменів. Якщо біжить група, то всі біжать за першим в групі в такому випадку і ніхто там особливо на розмітку не дивиться. Та й якого біса корейці персьют пустили не по мосту?
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008